Code Product: 000111415

Conf Zuegg Frutti Bosco 320gr

0.32 Kg

44.37 €

11.55 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Conf Zuegg Frutti Bosco 320gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Conf M&g Albicocca Vas 48x28gr

Menz & Gasser Confettura Extra di Albicocche 48 x 28 g

25.62 €

19.06 € per kg

Add

Best Seller

Conf Zuegg Mirtilli Selv 320gr

Zuegg I frutteti di Oswald Zuegg Mirtilli Neri Selvatici 320 g

3.11 €

9.74 € per kg

Add

Conf M&g Pesca Secchio 3 Kg

Menz & Gasser la Extra Pesca 3 kg

23.75 €

7.92 € per kg

Add

Conf Zuegg Poker Cilieg 4x25gr

Zuegg I frutteti di Oswald Zuegg Ciliegie 4 x 25 g

1.75 €

17.46 € per kg

Add

Best Seller

Conf Zuegg Zer Zucch F Bos 220

Zuegg Zero Zuccheri Aggiunti* Frutti di Bosco 220 g

3.49 €

15.86 € per kg

Add

Conf M&g Fr Bosco Vas 48x28gr

Menz & Gasser Confettura Extra di Frutti di Bosco 48 x 28 g

30.18 €

22.45 € per kg

Add
Show categories