Code Product: 000220044

Composta Rdg Pesche 240gr

0.24 Kg

2.99 €

12.46 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Composta Rdg Pesche 240gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Confet Mix Gusti Viva 120x25gr

Viva Confettura Assortita 120 x 25 g

20.46 €

6.82 € per kg

Add

Conf M&g Fr Bosco Vas 48x28gr

Menz & Gasser Confettura Extra di Frutti di Bosco 48 x 28 g

30.18 €

22.45 € per kg

Add

Conf M&g F-bosco Secchio 3 Kg

Menz & Gasser la Extra Frutti di bosco 3 kg

25.96 €

8.66 € per kg

Add

Conf M&g Prugn Fantasy 400 Gr

Fantasy Confettura Extra Prugne 400 g

2.63 €

6.59 € per kg

Add

Best Seller

Confett Rigoni Albic Bio 250gr

Rigoni di Asiago Fiordifrutta Albicocche bio 250 g

4.35 €

17.40 € per kg

Add

Conf M&g Albicocca Vas 48x28gr

Menz & Gasser Confettura Extra di Albicocche 48 x 28 g

25.62 €

19.06 € per kg

Add
Show categories