Code Product: 000222029

Cioc Modica Idp Peperoncin 80g

0.08 Kg

2.39 €

29.88 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Cioc Modica Idp Peperoncin 80g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cameo Ciobar Gusto Classico

cameo Ciobar Classico 5 x 25 g

2.13 €

3.40 € per kg

Add

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Fondente

Ritter Sport Fondente 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Grancioccolato Trasimeno Fonde

PERUGINA PROF. Fond. Trasimeno Pani 1 kg

22.61 €

22.61 € per kg

Add

Cameo Ciobar Fondente X5 115 Gr

cameo Ciobar Fondente 5 x 23 g

2.13 €

18.49 € per kg

Add

Milka Tavola Cioccolato Oro Ciok

Milka Oro Sandwich, tavoletta di cioccolato al latte 100% Alpino con biscotto Oro Saiwa - 87g

1.79 €

20.57 € per kg

Add

Ciocc Ristora 1'colaz 1kg

ristora Professional preparato per bevande al gusto di Cioccolato 1 Kg

9.94 €

9.93 € per kg

Add
Show categories