Code Product: 000312185

Carrel Portav 2pian Horecatech

1 piece

266.57 €

266.57 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Carrel Portav 2pian Horecatech
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Coloreria Ital Nuovo Blu Notte

COLORERIA Blu Notte 350 gr.

6.99 €

19.97 € per kg

Add

Lenor Ametista/bouquet 40lav

Lenor Ammorbidente Lavatrice Concentrato, Ametista Rosa e Note di Muschio, 40 Lavaggi 840 ml

5.14 €

6.11 € per litre

Add

Best Seller

Ammor Winnis Conc Fiori 775ml

Winni's Naturel Ammorbidente Concentrato Fiori Bianchi 31 Lavaggi 775 ml

2.89 €

3.71 € per litre

Add

Det Winnis Lav Liq Color 30lav

Winni's Naturel Lavatrice Capi colorati Fiori d'arancio e Sandalo pouch 30 Lavaggi 1,35 l

6.69 €

4.95 € per litre

Add

Winni's Detersivo Bucato A Mano

Winni's Bucato a Mano Aleppo e Verbena 750 ml

2.69 €

3.59 € per litre

Add

Sole Bucato Delicati 1Lt

Sole Detersivo lavatrice Classico per Capi Fini 16 lavaggi 1 L

2.19 €

2.20 € per litre

Add
Show categories