Code Product: 000313218

Borsa Termica C. Cash 54x24x33

1 piece

17.38 €

17.39 € per piece

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Borsa Termica C. Cash 54x24x33
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Det Winnis Lav Liq Color 30lav

Winni's Naturel Lavatrice Capi colorati Fiori d'arancio e Sandalo pouch 30 Lavaggi 1,35 l

6.69 €

4.95 € per litre

Add

Best Seller

Sole Lavatrice Polvere 26mis

Sole Polvere lavatrice Bianco Splendente 26 lavaggi 1,3 kg

5.49 €

4.22 € per kg

Add

Winni's Detersivo Bucato A Mano

Winni's Bucato a Mano Aleppo e Verbena 750 ml

2.69 €

3.59 € per litre

Add

Filo Stendibiancheria Minerva 10Mt

Minerva Filo Stendi biancheria 10 m

0.95 €

0.95 € per piece

Add

Ammorb Fiorillo Muschio B 4 Lt

4 Lt

4.23 €

1.06 € per kg

Add

Best Seller

Smacchio Tutto Liquido Madel

Smacchio Tutto 250 ml

1.79 €

7.16 € per litre

Add
Show categories