Code Product: 000140518

Barilla Farina 0 Manitoba 1Kg

1 Kg

2.05 €

2.05 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Barilla, Barilla
  • Product: Farina Barilla 0 Manitoba 1kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Farina Ism 00 25kg

Industria Sarda Molini Farina di Grano tenero Linea speciale per pizza 25 kg

27.76 €

1.11 € per kg

Add

Farin Caputo Fior Di Riso 500g

Caputo Fior di Riso 500 g

2.12 €

4.25 € per kg

Add

Farina F/magiche Frittura 750g

Le Farine Magiche Fritture 750 g

2.49 €

3.32 € per kg

Add

Farina 00 Di Sardegna 1 Kg

1 Kg

0.92 €

0.93 € per kg

Add

Best Seller

Farina Caputo Pizzeria T00 1kg

Caputo Pizzeria Farina di Grano Tenero Tipo"00" 1 Kg

1.99 €

1.99 € per kg

Add

Farina Caputo Rinfo Rosso 25kg

Caputo Saccorosso Farina di Grano Tenero Tipo "00" 25 kg

31.88 €

1.28 € per kg

Add
Show categories