Code Product: 000449796

Amm Vernel Conc Patchou 48lav

1.06 Lt

39.89 €

3.76 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Amm Vernel Conc Patchou 48lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Omino Bianc Addit Polv 500gr

Omino Bianco Additivo Smacchiante Polvere 500 g

5.29 €

10.58 € per kg

Add

Amm Vernel Lavan 2,97lt 45lav

VERNEL Diluito Lavanda 2,970 L

4.79 €

1.61 € per litre

Add

Best Seller

Winnis Sap Solido Marsigl 250g

Winni's Sapone di Marsiglia 250 g

1.95 €

7.80 € per kg

Add

Best Seller

Deox Ammorbidente Concentrato Primavera 660Ml

Deox, Ammorbidente Concentrato Lavatrice, Fiori di Primavera, 33 Lavaggi, 660 ml

2.19 €

3.32 € per kg

Add

Best Seller

Sole Lavatrice Polvere 26mis

Sole Polvere lavatrice Bianco Splendente 26 lavaggi 1,3 kg

5.49 €

4.22 € per kg

Add

Bio Presto Bucato Mano Ml 750

BIO PRESTO Bucato a Mano 750 ml

2.99 €

3.99 € per litre

Add
Show categories