Code Product: 000449794

Amm Vernel Conc Bluoxyg 48lav

1.06 Lt

39.89 €

3.76 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Amm Vernel Conc Bluoxyg 48lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Omino Bianc Addit Polv 500gr

Omino Bianco Additivo Smacchiante Polvere 500 g

5.29 €

10.58 € per kg

Add

Napisan Liquid Pmc Primaver 1l

Napisan Additivo Liquido Disinfettante Profumo di Primavera 1 L

5.35 €

5.36 € per litre

Add

Best Seller

Detersivo Lavatrice Omino Bianco C/Igien 35 Lavaggi

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Igienizzante 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per kg

Add

Best Seller

Winnis Sap Solido Marsigl 250g

Winni's Sapone di Marsiglia 250 g

1.95 €

7.80 € per kg

Add

Best Seller

Vanish Rosa Gel 725ml

Vanish Oxi Action Gel Rosa Smacchiatore bucato 750ml

5.49 €

7.52 € per litre

Add

Best Seller

Sole Lavatrice Polvere 26mis

Sole Polvere lavatrice Bianco Splendente 26 lavaggi 1,3 kg

5.49 €

4.22 € per kg

Add
Show categories